Lajme - 0 rezultate
04-07-2021 - 17:19
Rajoni
Shqipëri
​Kapet 20-vjeçari duke vozitur 180 km/orë në rrugën Tiranë- Durrës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 17:06
Rajoni
Shqipëri
​Shqipëria vetëm me një rast të ri me koronavirus
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 16:59
Lajme
Kosovë
​Moti javën e ardhshme, rikthehen masat e nxehta ajrore nga Afrika
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 16:53
Sport
Botë
​Mourinho thotë se ishte viktimë e suksesit të tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 16:20
Sport
Botë
​Oyarzabal: Spanja kishte gjithmonë vetëbesim pavarësisht kritikave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 16:14
Sport
Botë
​Varane arrin marrëveshje me Manchester United
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 16:07
Magazina
Botë
​Më shumë se dy orë tmerr, Bebe Rexha përjeton eksperiencën e frikshme në avion
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 15:59
Rajoni
Kosovë
​Manastarliu: Mjekët po bëjnë maksimumin për t’u kujdesur për familjen e lënduar nga shpërthimi në Velipojë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 15:52
Lajme
Shqipëri
​Përfundon seanca për vlerësimin e masës së sigurisë për të arrestuarit nga operacioni “Shpirti”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 15:26
Sport
Kosovë
​Busquets do të qëndrojë tek Barcelona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 15:18
Rajoni
Shqipëri
​Dita e Pavarësisë së SHBA, Kim: Të çojmë përpara demokracinë, mbrojtjen dhe biznesin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 15:14
Lajme
Kosovë
​Një i vdekur dhe 9 raste të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 14:58
Covid-19
Kosovë
ShSKUK: 33 pacientë të konfirmuar me COVID-19, 2 në gjendje të rëndë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 14:35
Lajme
Kosovë
​Ali Ahmeti uron Memli Krasniqin: Të inkurajoj që të vijosh rrugën e trasuar nga paraardhësit e tu
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 14:20
Lajme
Kosovë
​Një ditë pas detyrës Krasniqi bën homazhe në Prekaz: Këtu lindi liria e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 14:16
Ngjarje
Kosovë
​Njoftim shtesë (VIDEO)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 13:53
Lajme
Kosovë
Policia: Mjeti i gjetur në “Breg të Diellit” nuk ishte shpërthyes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 13:44
Lajme
Kosovë
​Osmani uron Amerikën: Qytetarët e Kosovës sot e përjetojnë festën e pavarësisë së SHBA-ve si festë të tyre
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 13:11
Sport
Kosovë
​Kjaer: Incidenti i Eriksen na ka motivuar si skuadër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 13:06
Siguri
Kosovë
​Dyshohet për një mjet shpërthyes në “Breg të Diellit”, policia në vendin e ngjarjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 12:59
Lajme
Kosovë
MSh: Të gjitha vaksinat kudër COVID-19 kanë afat të mjaftueshëm përdorimi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 12:44
Intervista
Kosovë
​Kultivuesit e deleve dhe dhive kërkojnë rritje të subvencioneve, ndryshe paralajmërojnë protesta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 12:31
Lajme
Kosovë
​Ismaili uron 4 korrikun, kujton takimin me ish drejtorin e CIA
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 12:24
Lajme
Kosovë
​Haradinaj: Urimet më të përzemërta për shtetin amerikan, 4 korriku përçon mesazhin e lirës së kombeve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
04-07-2021 - 12:22
Lajme
Kosovë
Abdixhiku uron Amerikën: Për Kosovën ShBA-të ishin dhe janë aleati jetik në ekzistencën tonë si komb dhe shtet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023