Lajme - 0 rezultate
25-10-2020 - 19:42
Sport
Botë
​Me buzëqeshjen e zakonshme, Ronaldinho jep lajmin e keq për adhuruesit e tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 19:41
Shëndetësi
Botë
​Ka simptoma të ngjashme: Si të dallojmë helmimin nga COVID-19 prej monoksidit të karbonit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 19:21
Lajme
Kosovë
​Nesër mblidhet Kryesia e Kuvendit, Avdullah Hotin e presin edhe dy interpelanca
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 19:18
Lajme
Kosovë
​Luftimet në Nagorno-Karabak, Azerbajxhani paralajmëron përfshirjen e Rusisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 19:15
Sport
Kosovë
​Sigal Prishtina fiton Superkupën e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 19:08
Sport
Kosovë
​Bernard Berisha shkëlqen me dy gola dhe një asistim në fitoren e skuadrës së tij – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 18:47
Sport
Kosovë
​Presidenti i Trepça 89’ reagon pas fitores së mahnitshme ndaj Ballkanit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 18:31
Lajme
Kosovë
​Përkujtohen 24 viktimat e avionit të rrëzuar 21 vjet më parë afër Sllakovcit të Mitrovicës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 18:24
Sport
Kosovë
​Momenti kur Loriana Kuka e mposht me Ippon xhudisten ruse
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 18:13
Sport
Kosovë
Zyrtare, Drenica prezanton trajnerin e ri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 18:08
Lajme
Botë
​Mbi 100.000 bjellorusë demonstrojnë para skadimit të ultimatumit për Lukashenkon
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 18:06
Sport
Kosovë
Loriana Kuka fiton të bronztën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 18:00
Sport
Botë
​Konfirmohen dy mungesa të mëdha për Barcelonën kundër Juventusit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 17:57
Magazina
Botë
​Pse duhet ta mbyllni gjithmonë derën e dhomës së gjumit natën?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 17:52
Shëndetësi
Botë
​Italia me rekord të ri të rasteve me koronavirus
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 17:41
Lajme
Kosovë
​Mustafa akuzon Vulinin për diskurs shqiptarofob
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 17:36
Sport
Botë
​Barcelona lëshon lajmin e frikshëm për tifozët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 17:32
Lajme
Kosovë
​Osmani: Të mbijetuarat e dhunës seksuale gjatë luftës, janë viktima të dyfishta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 17:10
Siguri
Kosovë
​Përplasen tri automjete, pesë të lënduar në Harilaq
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 17:03
Lajme
Kosovë
​Aksident trafiku në Mramor të Prishtinës, dy të lënduar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 16:56
Lajme
Botë
​"Linja e kuqe": Irani vendos trupa ushtarake përgjatë kufijve të tij – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 16:48
Lajme
Kosovë
​Veseli zbulon pllakën përkujtimore të UÇK-së në Bresanë të Sharrit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 16:40
Lajme
Botë
​Sulmohet me “molotov” Instituti për Sëmundjet Infektive në Gjermani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 16:37
Shëndetësi
Shqipëri
​299 raste të reja dhe 4 viktima nga COVID-19 në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-10-2020 - 16:33
Sport
Botë
​Wenger: Kjo është arsyeja pse Mourinho nuk përmendet asnjëherë në librin tim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021