Lajme - 0 rezultate
18-10-2020 - 11:57
Kosovë
​Hoti: Komunat do t’i forcojnë kapacitetet me shkëmbimin e praktikave të komunave të BE-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 11:33
Lajme
Kosovë
Vazhdon bixhozi në Samadraxhë të Suharekës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 11:19
Siguri
Kosovë
​Automjetet e një kompanie Taxi ndalohen me 52 emigrant nga Siria në Leposaviq
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:47
Kosovë
​VV-ja s’i beson Hotit për Asociacionin: Në këto rrethana s’do të këtë marrëveshje të mirë për Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:37
Shëndetësi
Kosovë
​Hoti kërkon kujdes maksimal ndaj Covid-19 për të evituar mbylljen totale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:30
Siguri
Kosovë
​Dëmtoi pajisjet sanitare në Qendrën e Mbajtjes në Polici
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:21
Siguri
Kosovë
​Pengoi policët, arrestohet një vajzë në Vushtrri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:17
Siguri
Kosovë
​Vjedhi para në tyrbe, arrestohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:13
Lajme
Kosovë
​Digjet një depo në Lipjan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 10:07
Siguri
Kosovë
​Vjedh gjëra ushqimore dhe sulmon punëtoren e marketit, arrestohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 9:59
Siguri
Kosovë
​Policia jep detaje për tentim vjedhjen e bankës në Ferizaj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 9:53
Siguri
Kosovë
​Rekruton në punë të detyrueshme tre të mitur, arrestohet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 9:52
Siguri
Kosovë
​Konfiskohen 12 qese me substancë narkotike në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 9:36
Kosovë
​Institucionet të jenë të kujdesshme, s’do ketë tolerancë aty ku shkelet ligji
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 9:07
Siguri
Kosovë
​Nuk respektojnë masat anti-Covid, 943 tiketa të shqiptuara
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 8:38
Shëndetësi
Botë
​Italia pritet të shtrëngojë masat kundër Covid, por shkollat dhe universitetet nuk mbyllen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 8:34
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 18 tetor (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 8:09
Shqipëri
​Moti në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 8:00
Kosovë
​Dita evropiane kundër trafikimit të qenieve njerëzore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 7:27
Kosovë
​Sot mot me diell
KosovaPress
Vetëm me parapagim
18-10-2020 - 7:19
Kosovë
​1 mijë e 485 raste me Covid-19 aktive në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 23:01
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 18 tetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 22:53
Sport
Botë
​Pas Realit, edhe Barcelona pëson disfatë të papritur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 22:47
Lajme
Kosovë
​Osmani: Beteja me COVID-19 s’ka përfunduar, dhimbja jonë mund të rritet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-10-2020 - 22:34
Sport
Botë
​Zidane shpërthen ndaj skuadrës pas humbjes së parë në kampionat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021