Lajme - 0 rezultate
29-10-2020 - 11:10
Lajme
Kosovë
​Hoti: I rëndësishëm procesi në Administratën Publike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 11:00
Lajme
Kosovë
Kastrati nënshkruan tri marrëveshje me Fondin e Kosovës për Efiçiencë të Energjisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 10:48
Lajme
Kosovë
​Arrihet marrëveshja për pagesat shtesë për mjekët, infermierët dhe stafin mbështetës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 10:23
Lajme
Kosovë
​Sulm me thikë në Francë, 2 vdekur e disa të plagosur
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 10:18
Lajme
Kosovë
​Rukiqi: Të zbatohen ligjet e rimëkëmbjes, në të kundërtën do të ketë kolaps
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 10:11
Lajme
Kosovë
Arratisja e dy të miturve, suspendohen dy zyrtarë korrektues në Lipjan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 9:45
Lajme
Kosovë
Borrell: Dialogu në Bruksel është thelbësor për rrugën evropiane të Kosovës dhe Serbisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 9:22
Lajme
Kosovë
​Tahiri i reagon kryeministres serbe: Kosovën e ruan gjaku i dëshmorëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 8:47
Lajme
Kosovë
O’Brien: Bota po ndahet midis shteteve demokratike dhe atyre autoritare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 8:23
Lajme
Kosovë
25 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 5 më gjendje më të rëndë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 7:48
Lajme
Kosovë
​U shpallën të humbur, gjenden të vdekur 3 minatorë në Dibër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 7:27
Lajme
Kosovë
​Në Bruksel sot mbahet takimi i radhës Kosovë-Serbi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 7:13
Rajonale
Shqipëri
​Dita kur Britania dhe Shqipëria u pajtuan për incidentin e Korfuzit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 6:59
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit për sot
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 6:54
Lajme
Kosovë
​Dita kur u formua Kryqi i Kuq Ndërkombëtar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 6:48
Politikë
Kosovë
​Mblidhet Kuvendi i Kosovës, mbahen tri debate parlamentare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 0:01
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 29 tetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-10-2020 - 23:40
Botë
Kosovë
U kërkoi të vendosnin maskën, dy motrat godasin 27 herë me thikë rojën e sigurisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-10-2020 - 23:19
Botë
Kosovë
Konflikti Azerbajxhan-Armeni, sulmi me raketë i merr jetën 21 azerëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-10-2020 - 22:53
Sport
Botë
​Mbyllen ndeshjet e Liges së Kampionëve, United fiton bindshëm, Barça e fortë për Juventusin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-10-2020 - 22:50
Botë
Kosovë
Zvicra vendos kufizime të reja antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-10-2020 - 22:34
Sport
Botë
​15 minuta deri te fundi i ndeshjeve të Ligës së Kampionëve, këto janë rezultatet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-10-2020 - 22:30
Rajonale
Kosovë
Kuvendi serb miraton qeverinë e re të Brnabiç: Nuk heqim dorë nga Asociacioni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-10-2020 - 22:03
Siguri
Kosovë
​Gjashtë persona të lënduar në dy aksidente trafiku në autostradën “Ibrahim Rugova”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
28-10-2020 - 21:57
Sport
Kosovë
​Rahoveci e nis me fitore edicionin e ri në basketboll
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021