Lajme - 0 rezultate
29-10-2020 - 14:53
Siguri
Kosovë
​Ngritet aktakuzë ndaj personit që tentoi të djegë një veturë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 14:45
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit për dy ditët e ardhshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 14:38
Lajme
Kosovë
VV kërkon të shtyhet zgjedhja e anëtarëve të Bordit për Ankesa të Mediave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 14:38
Lajme
Kosovë
​Zgjidhen anëtarët e KPK-së nga radhët e 7 prokurorive themelore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 14:29
Lajme
Kosovë
​KQZ pret udhëzimet nga IKSHPK për votimin e personave me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 13:56
Lajme
Kosovë
Përfundimi i autostradës Shkup-Bllacë pritet të ndodhë në vitin 2022
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 13:40
Nacionale
Kosovë
​Thaçi reagon pas sulmit në Francë: Terroristët nuk do të fitojnë kurrë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 13:38
Lajme
Kosovë
​Zemaj: Stafit teknik pritet t’iu paguhen shtesat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 13:28
Ekonomi
Kosovë
​Vala reagon ndaj SMS-ve mashtrues: Injoroni, mund të dëmtoheni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 13:28
Lajme
Kosovë
Lladrovci i uron shërim të shpejtë Kurtit: Virusi i keq e preku edhe Albinin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 13:11
Politikë
Kosovë
​Haxhiu: Të mos maltretohen të moshuarit gjatë pandemisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 12:58
Politikë
Kosovë
​Deri më tani vetëm një kandidat për kryetar të Mitrovicës Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 12:57
Lajme
Kosovë
Shefi i BE-së ngritë shqetësimin për vjedhjen e mbi 2 milionë eurove
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 12:39
Politikë
Kosovë
​Hoti për shuarjen e Task-Forcës: Gjërave do t’ju shkojmë deri në fund
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 12:35
Lajme
Kosovë
Miratohet Plani për parandalim dhe kontroll të Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 12:26
Politikë
Kosovë
​KQZ në pritje të rekomandimeve nga IKSHPK për zgjedhjet në Podujevë e Mitrovicë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 12:15
Lajme
Kosovë
​Hapet konkursi për pranimin e studentëve në konvikte
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 12:15
Ekonomi
Kosovë
​Ministria e Financave fton bizneset që t’i përditësojnë të dhënat në sistemin EDI të ATK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 12:06
Lajme
Kosovë
Berisha: Kosova është i vetmi vend në Evropë pa sigurime shëndetësore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 12:03
Politikë
Kosovë
​Selimi: Klubi i vjetër i politikës po sillen dhe janë bashkë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 11:57
Lajme
Kosovë
Qëndron Kastrati: Kamenica angazhon logoped
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 11:54
Politikë
Kosovë
​Tahiri: Hoti përmes shuarjes së Task-Forcës antikorrupsion po inkurajon krimin qeveritar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 11:45
Lajme
Kosovë
​Murati: Kredita po ratifikohen, e nuk po shfrytëzohen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 11:40
Siguri
Kosovë
​Një muaj paraburgim për tentim-vrasje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-10-2020 - 11:19
Politikë
Kosovë
​S’ka vendimmarrje, dështon sërish Projektligji për vlerat e UÇK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021