Lajme - 0 rezultate
12-01-2022 - 20:31
Lajme
Kosovë
​Sveçla takohet me homologun e tij bavarez Joachim Herrmann
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 20:18
Lajme
Kosovë
​Hovenier takohet me Bislimin, diskutojnë për integrimin euroatlantik të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 20:18
Siguri
Kosovë
​Vrasje në Pakashticë të Podujevës, kapet dorasi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 20:03
Sport
Botë
Interi dhe Juventusi përplasen për Superkupën e Italisë, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 19:53
Lajme
Kosovë
​Kurti vizitoi Akademinë e Shkencave dhe Arteve të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 19:48
Sport
Botë
EFL Cup/ Tottenhamit i nevojitet mrekullia për ta përmbysur Chelsean, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 19:34
Siguri
Kosovë
​Lëndoi një person në aksident, ik nga vendi i ngjarjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 19:28
Sport
Kosovë
​Tenistja kosovare Arlinda Rusiti mposht rusen Ekatarina Kazionova në “World Tennis Tour”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 19:25
Biznes
Botë
​Holandezët kanë frikë nga tërmetet për shkak të rritjes së prodhimit të gazit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 19:17
Biznes
Botë
​Guvernatori i Bankës gjermane: Periudha e inflacionit të lartë mund të zgjasë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 19:08
Bota
Botë
​Shefi i NATO-s: Ne duhet të jemi gati nëse Rusia vendos të shkojë në luftë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 18:47
Lajme
Kosovë
​Podujevë, 6 familje në nevojë strehohen në Lagjen e Dëshmorëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 18:43
Covid-19
Botë
​Zvicra shkurton karantinën në pesë ditë për shkak të valës së omicron
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 18:42
Sport
Botë
Formacionet zyrtare, Barcelona-Real Madrid, Xavi starton me Ferran Torres
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 18:39
Rajoni
Shqipëri
​6 të vdekur dhe 1905 raste të reja me koronavirus sot në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 18:23
Bota
Botë
​Qentë kafshuan foshnjën 23 herë, nëna flinte në shtrat pranë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 18:16
Sport
Botë
​Pas Coutinhos, Gerrard është pranë goditjes tjetër të madhe te Aston Villa
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 18:14
Rajoni
Shqipëri
​Protesta e 8 janarit, Berisha thirret nesër në Prokurori, pasnesër Basha
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 18:10
Siguri
Kosovë
​Policia konfiskon 58 kartela grafike për prodhimin e kriptovalutave në Shtime
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 18:03
Lajme
Kosovë
​Stoltenberg: NATO ndërhyri në Kosovë për të ndalur mizoritë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 17:48
Bota
Botë
​SHBA vendos sanksione ndaj gjashtë shtetasve të Koresë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 17:42
Rajoni
Shqipëri
​Makina përplas biçikletën, vdes 30-vjeçari në Kukës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 17:38
Shëndetësi
Kosovë
​Kontrolloni: A ju shqetëson lodhja nga adrenalina?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 17:33
Rajoni
Shqipëri
​Sefa: Prokuroria nuk gjeti asnjë send të kundërligjshëm në PD
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 17:26
Lajme
Kosovë
​BKS do të paguajë stikersat e mjeteve motorike që pritet në nisë nga 1 marsi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022