Lajme - 0 rezultate
12-01-2022 - 23:12
Covid-19
Botë
​Publikohen email-et e shkencëtarëve amerikanë: COVID-19 ka shumë të ngjarë të ketë rrjedhë nga laboratori
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 22:57
Sport
Botë
​Nuk ka fitues brenda 90 minutave, Inter-Juventus shkon në vazhdime
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 22:47
Covid-19
Botë
​Turqia shënon numër rekord të rasteve të reja me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 22:47
Sport
Botë
​Chelsea bën detyrën, mposht Tottenhamin dhe kalon në finalen të Carabao Cup
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 22:42
Covid-19
Botë
​Danimarka do të ofrojë dozën e katërt të vaksinës për më të rrezikuarit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 22:39
Sport
Botë
​Reali fiton edhe “El Clasicon” e dytë sezonal dhe kalon në finale të Superkupës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 22:35
Bota
Botë
​Tetë shtete humbin të drejtën e votës në OKB për shkak të borxheve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 22:28
Covid-19
Botë
​OBSH paralajmëroi se omicron është një variant i rrezikshëm i koronavirusit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 22:21
Shëndetësi
Kosovë
​Mos u besoni më atyre: 4 mite për çrregullimet e ankthit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 22:07
Lajme
Kosovë
​Kurti bisedon me Borrell për pjesëmarrjen e serbëve të Kosovës në referendumin në Serbi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 22:04
Sport
Kosovë
​Ylli triumfon në derbin ndaj Trepçës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 21:56
Sport
Botë
​Barça-Real, ndeshja shkon në vazhdime
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 21:53
Kulturë
Kosovë
​Teatri i Qytetit në Gjakovë hap sezonin me shfaqjen “Pornography”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 21:50
Sport
Botë
​Interi dhe Juventusi shkojnë në pushim me rezultat të barabartë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 21:46
Lajme
Kosovë
​Policia në Gjilan për 10 ditë shqipton 2367 gjoba për shkelje të masave në trafik e antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 21:36
Lajme
Kosovë
​Rritja e pensioneve, vjen reagimi i Shpend Ahmetit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 21:25
Siguri
Kosovë
​Në rajonin e Prishtinës sekuestrohen 5 armë zjarri e 5 thika
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 21:18
Lajme
Kosovë
​Mehaj takon komandantin e njësisë speciale intervenuese të Policisë së Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 21:08
Lajme
Kosovë
​Nagavci kërkon respektimin e masave antiCOVID: Ndërprerja e mësimit s’duhet të përsëritet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 21:00
Shëndetësi
Kosovë
​Specializantët të pakënaqur me vendimin e Qeverisë për paga, paralajmërojnë protestë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 20:56
Lajme
Kosovë
Hendboll/ Kosova mposht Turqinë në kualifikime për Kampionatin Botëror 2023
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 20:48
Sport
Botë
​Shënohet edhe goli i dytë në “El Clasico” dhe skuadrat shkojnë në pushim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 20:38
Lajme
Kosovë
​Gabriel Escobar: Do të ketë sanksione të reja në Ballkanin Perëndimor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 20:31
Lajme
Kosovë
​Sveçla takohet me homologun e tij bavarez Joachim Herrmann
KosovaPress
Vetëm me parapagim
12-01-2022 - 20:18
Lajme
Kosovë
​Hovenier takohet me Bislimin, diskutojnë për integrimin euroatlantik të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022