Lajme - 0 rezultate
16-07-2021 - 21:01
Covid-19
Kosovë
​Abdixhiku vaksinohet me AstraZeneca, fton qytetarët të veprojnë njësojë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 20:30
Lajme
Kosovë
​Vushtrria nderon diasporën, Tahiri: Ta ndërtojmë së bashku shtetin tonë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 19:31
Sport
Kosovë
​Trajneri i Tottenham Santo flet për të ardhmen e Harry Kane
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 19:00
Sport
Kosovë
​Florenzi rikthehet te Roma, nuk ka marrëveshje me PSG
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 18:56
Lajme
Kosovë
​Miratohet në parim projektligji për Gjykatën Komerciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 18:53
Lajme
Kosovë
​Kuvendi hap dyert për bashkatdhetarët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 18:49
Lajme
Kosovë
​Hajdari: Gjykata Komerciale ka paraparë shumën për revizion në vlerë prej 50 mijë euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 18:44
Lajme
Kosovë
​KMDLNj: Të hetohen veprimet e Policisë në protestën e PSD-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 18:36
Siguri
Kosovë
Arrestohen dy persona në Ferizaj, dezinformuan për helmime nga uji
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 18:22
Lajme
Kosovë
​Rishikimi i Buxhetit do të bëhet me procedurë të përshpejtuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 17:57
Sport
Kosovë
​Manchester City dëshiron transferimin e Kane dhe Grealish
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 17:54
Sport
Botë
​Trippier dëshiron transferimin te Manchester United
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 17:47
Lajme
Kosovë
Reshjet e shiut dhe breshërit shkaktojnë dëme të kulturave bujqësore në Obiliq
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 17:46
Lajme
Botë
Gjendet avioni që disa ditë më parë u zhduk papritur, të gjithë udhëtarët janë gjallë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 17:40
Sport
Botë
​Barcelona po synon që ta bind Dembelen të pranojë zbritje të pagës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 17:30
Sport
Kosovë
​UEFA Conference League; Prishtina dhe Drita mësojnë kundërshtarët në raundin e radhës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 17:24
Biznes
Kosovë
​Miratohet në parim rishikimi i buxhetit për vitin 2021
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 17:21
Lajme
Kosovë
​Abdixhiku: Pamjet e arrestimeve të anëtarëve të PSD-së sjellin dëshpërim, kritikat ishin të drejta
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 17:14
Tema
Kosovë
​Kontestohet përzgjedhja e tre anëtarëve të Bordit të KPM-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 17:11
Biznes
Kosovë
​Tahiri: Buxheti për GJK dhe KP është “sakatu”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 17:02
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 17:00
Lajme
Kosovë
​Ministri Murati përplaset me opozitën për rishikimin e buxhetit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 16:56
Lajme
Kosovë
​Gashi reagon për arrestimet e anëtarëve të PSD-së: Keq shumë keq
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 16:44
Covid-19
Kosovë
​26% e banorëve të Kamenicës janë vaksinuar kundër COVID-19, Kastrati: Vaksinimi është tejet me rëndësi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 16:39
Biznes
Kosovë
​Hoti: Rishikimi i buxhetit nuk reflekton premtimet elektorale të qeverisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023