Lajme - 0 rezultate
17-07-2021 - 7:26
Covid-19
Kosovë
​Vetëm 99 raste me COVID-19 aktive në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-07-2021 - 7:15
Lajme
Kosovë
​Jakup Krasniqin e viziton vajza e tij në Hagë: Për 8 muaj e 12 ditë ëndërruam përqafimin tënd
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-07-2021 - 7:06
Lajme
Kosovë
​Sot shi, shkarkime rrufesh dhe në pjesë vende edhe breshër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
17-07-2021 - 0:02
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 17 korrik
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 23:54
Lajme
Botë
Kulla Eiffel në Paris rihapet për vizitorët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 23:46
Sport
Kosovë
​Giroud përshëndetet me klubin e Chelseat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 23:37
Covid-19
Botë
Barcelona rikthen shtetrrethimin kundër valës së re
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 23:33
Lajme
Botë
120 të vdekur nga përmbytjet masive në Evropë, shumica në Gjermani e Belgjikë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 23:13
Sport
Kosovë
​Manchester City dëshiron ta shesë Sterling
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 22:52
Covid-19
Kosovë
​26 për qind e banorëve të komunës së Kamenicës janë vaksinuar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 22:48
Siguri
Kosovë
​Policia gjen 148 bimë të llojit kanabis në oborrin e një gjakovari
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 22:42
Lajme
Kosovë
​Punëtorët e ATK-së ashpërsojnë grevën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 22:26
Lajme
Kosovë
​Kurban - Bajrami të martën, BIK jep detaje për manifestimin qendror
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 22:16
Lajme
Kosovë
​Qeveria: Jemi të shqetësuar nga pamjet e dhunës gjatë aksionit të PSD-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 21:25
Lajme
Kosovë
​Nis Konventa e LDK-së në Gjilan, nesër zyrtarizohet kandidati për kryetar komune
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 21:09
Siguri
Kosovë
​Suspendohet zyrtari policor që menaxhoi protestën e PSD-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 21:01
Covid-19
Kosovë
​Abdixhiku vaksinohet me AstraZeneca, fton qytetarët të veprojnë njësojë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 20:30
Lajme
Kosovë
​Vushtrria nderon diasporën, Tahiri: Ta ndërtojmë së bashku shtetin tonë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 19:31
Sport
Kosovë
​Trajneri i Tottenham Santo flet për të ardhmen e Harry Kane
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 19:00
Sport
Kosovë
​Florenzi rikthehet te Roma, nuk ka marrëveshje me PSG
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 18:56
Lajme
Kosovë
​Miratohet në parim projektligji për Gjykatën Komerciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 18:53
Lajme
Kosovë
​Kuvendi hap dyert për bashkatdhetarët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 18:49
Lajme
Kosovë
​Hajdari: Gjykata Komerciale ka paraparë shumën për revizion në vlerë prej 50 mijë euro
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 18:44
Lajme
Kosovë
​KMDLNj: Të hetohen veprimet e Policisë në protestën e PSD-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-07-2021 - 18:36
Siguri
Kosovë
Arrestohen dy persona në Ferizaj, dezinformuan për helmime nga uji
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2023