Lajme - 0 rezultate
29-11-2020 - 18:01
Shëndetësi
Botë
​Edhe një ditë e zezë për Italinë - 541 të vdekur dhe 20.648 raste të reja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 17:56
Shëndetësi
Botë
​Ministrja e Mbrojtjes së Austrisë preket me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 17:54
Kosovë
​Komisionerja e LVV-së në veri dyshohet se prishi procesin zgjedhor, shoqërohet në polici
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 17:53
Kosovë
Flet menaxheri i qendrës ku dyshohet për parregullsi zgjedhore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 17:41
Sport
Botë
​Dyshime mbi vdekjen e Maradonas, nisin hetimet nga policia
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 17:41
Lajme
Botë
​Zviceranët votojnë kundër përgjegjësisë ligjore të ndërmarrjeve për shkak të operacioneve jashtë vendit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 17:33
Siguri
Kosovë
​Arrest shtëpiak ndaj tre të pandehurve për dëmtim të pasurisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 17:33
Siguri
Kosovë
​Të shtëna me armë zjarri në Podujevë, sekuestrohet një armë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 17:22
Shëndetësi
Botë
​Ky aktivitet parandalon 5 milionë vdekje në vit - sa stërvitje nevojiten gjatë kohës së COVID?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 17:20
Shëndetësi
Botë
​Virologu i njohur gjerman thotë se koronavirusi i ri nuk ka origjinë nga Wuhan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 17:17
Shëndetësi
Botë
​Britania vitamina D falas për miliona britanikë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 17:16
Kosovë
Moti gjatë javës që vjen në Kosovë dhe Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 17:10
Sport
Kosovë
​FPPK dhe FSHPP nënshkruajnë marrëveshje bashkëpunimi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 16:59
Sport
Botë
​Milani nuk ndalet, mposht edhe Fiorentinën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 16:53
Lajme
Kosovë
​Sami Hamiti e Sami Kurteshi ‘rroken’ keq në konferencën e KQZ-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 16:51
Lajme
Kosovë
​Bahtiri: Do ta zbukurojmë sheshin për festën e Vitit të Ri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 16:41
Lajme
Kosovë
​Jashari: Për shkollat dhe institucionet tona komunale, nesër do të jetë ditë pune
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 16:34
Sport
Botë
​Chelsea – Tottenham, formacionet zyrtare të derbit të madh londinez
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 16:20
Lajme
Shqipëri
​Koronavirusi në Shqipëri, 11 viktima dhe mbi 800 raste në 24 orët e fundit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 16:20
Lajme
Kosovë
​Arrestohen gjashtë persona për rrahje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 16:17
Lajme
Kosovë
​VV e Podujevës: Shoferi i kandidatit të LDK-së po bën presion ndaj votuesve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 16:03
Lajme
Kosovë
​Cakolli thotë se s’ka parregullsi që cenojnë integritetin zgjedhor në Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 15:56
Sport
Botë
​Barcelona e mposht me lehtësi Osasunën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 15:49
Lajme
Kosovë
Deri në ora 15:00 në Podujevë votuan 29.76 %, në Mitrovicën e Veriut 30.3 %
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-11-2020 - 15:32
Lajme
Kosovë
​Ministri Zemaj inspekton respektimin e masave anti-Covid në zgjedhjet në Podujevë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022