Lajme - 0 rezultate
22-10-2020 - 15:00
Shëndetësi
Botë
​Bullgaria vendos për mbajtjen e maskave në rrugë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 14:44
Botë
​NASA shndërron të dhënat e dritës nga mrekullitë e largëta kozmike në tinguj të mrekullueshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 14:41
Kosovë
​Në Amerikë zbulohen gjurmë të njerëzimit para 13.000 vjetësh
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 14:36
Shëndetësi
Kosovë
​Si formohet një mëlçi yndyrore dhe cilat janë rreziqet e saj
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 14:32
Lajme
Kosovë
​Pranë Këndit të Kurajos në Kuvend promovohet pulla postare ‘Heroinat e Kosovës’
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 14:23
Sport
Botë
​Juventus dhe PSG vihen pas Ramos
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 14:19
Siguri
Kosovë
​Vjedhja e 2 milionë eurove në Thesar, një muaj paraburgim për Labinot Grudën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 14:11
Magazina
Botë
​Në këto vende buzëqeshja mund t'ju sjellë telashe
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 14:02
Botë
​Ndryshimi i klimës zhduku disa specie njerëzore në të kaluarën- mund të ndodhë edhe në të ardhmen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 13:59
Sport
Botë
​Dita e parë e Evropa Ligës, ndeshjet dhe formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 13:54
Sport
Botë
​Ibrahimoviq gati për kontratë të re me Milan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 13:47
Siguri
Kosovë
​Avokati i të dyshuar për vjedhjen e 2 milionëshit: Prokuroria nuk paraqiti prova konkrete
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 13:42
Lajme
Kosovë
Hoti: Qeveria synon t’i shpërndajë edhe 2 milionë euro për komunitetet jo shumicë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 13:34
Lajme
Kosovë
​Dyshohet për vjedhjen e një arke 300 kg në AUV
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 13:31
Lajme
Kosovë
Drejtpërdrejt nga AUV, Dyshohet se u vodh arka 300 kilogramëshe
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 13:27
Lajme
Kosovë
​MTI lanson data-bazën me informata për licenca dhe leje të ndryshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 13:10
Kosovë
Raportimi i ministres Haradinaj-Stublla
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 13:08
Lajme
Kosovë
​‘Moratoriumi për mos aplikim në organizata ndërkombëtare, i dëmshëm për shtetësinë e Kosovës’
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 12:58
Siguri
Kosovë
​Haradinaj-Stublla arsyeton mosaplikimin 1 vjeçar në organizata ndërkombëtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 12:56
Sport
Botë
​Simeone në “shije të hidhur” pas humbjes nga Bayerni
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 12:54
Sport
Botë
​Muller: Të gjithë mund ta shohin formën time të mirë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 12:47
Lajme
Kosovë
​Liberalizimi i vizave, Holanda propozoi komision për të parë plotësimin e kritereve të Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 12:45
Sport
Botë
​FIFA publikon listën e re të renditjes së shteteve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 12:45
Siguri
Kosovë
​Edhe një vetëvrasje në Burgun e Dubravës, KMDLNj ka një kërkesë për Qeverinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 12:27
Lajme
Kosovë
​VV bojkoton raportimin e Haradinaj-Stublla në Komisionin për Integrime Evropiane
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021