Lajme - 0 rezultate
22-10-2020 - 19:31
Botë
​NATO krijon një qendër hapësinore për mbrojtjen e satelitëve në Gjermani
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 19:23
Bota
Kosovë
NATO: Ankaraja dhe Athina të ndërpresin provokimet e ndërsjella
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 19:23
Botë
​NASA: Zbulimi i ri emocionues mbi Hënën do të dalë së shpejti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 19:11
Lajme
Botë
​FBI akuzon Iranin dhe Rusinë për ndërhyrje në zgjedhjet e SHBA-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 19:01
Botë
​Thyen rekordin – vetura më e shpejtë në botë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 18:58
Magazina
Kosovë
​Nora Istrefi bën gjestin e bukur për Robert Berishën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 18:49
Sport
Botë
​Reguilon: Vendimi për kalimin tek Tottenham ishte i lehtë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 18:43
Sport
Botë
​Chelsea dëshiron Zakarian
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 18:35
Sport
Botë
​Liverpool bën ofertë për Koulibaly
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 18:32
Sport
Botë
​Ancelotti shpjegon lëndimin e Rodriguez
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 18:26
Lajme
Kosovë
​Hoti në Forumin e Sigurisë: Prania e NATO-s në Kosovë, thelbësore për stabilitetin e Ballkanit Perëndimor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 18:24
Lajme
Kosovë
​Moti për dy ditët e ardhshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 18:03
Lajme
Kosovë
​Kurti: Marrëveshja e Uashingtonit nuk ishte menduar të zbatohej
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 17:46
Lajme
Kosovë
​Ministria e Bujqësisë ekzekuton pagesat për kompensimin e dëmeve në bujqësi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 17:39
Lajme
Kosovë
​Personeli mjekësor: Agon Musliu s’e përmendi babanë, kërkoi të lirohej për shkak të nënës së tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 17:20
Bota
Kosovë
Spanjë, qeveria i mbijeton votës së mosbesimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 17:10
Lajme
Kosovë
​Shuarja e Task-forcës antikorrupsion, Vetëvendosje fton Hotin në interpelancë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 16:42
Lajme
Kosovë
​AUV konfirmon hyrjen e personave të paautorizuar, me rastin po merret Policia e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 16:37
Kosovë
​Murati: Me një qeveri të tillë është normale vjedhja e Thesarit të Shtetit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 16:36
Biznes
Kosovë
Krasniqi: Me projektligjin për rimëkëmbje do të kemi mundësi t’i ndihmojmë bizneset
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 16:24
Shëndetësi
Shqipëri
​Shqipëria me rekord rastesh të reja në 24 orët e fundit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 16:11
Kosovë
​KEDS Academy VIII hap dyert për studentët dhe nxënësit kosovarë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 16:10
Kosovë
​Promovohet pulla postare “Heroinat e Kosovës”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 15:52
Sport
Kosovë
​Ronaldo rezulton pozitiv me Covid-19 për herë të dytë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 15:45
Kosovë
​Haradinaj-Stublla përplaset me deputetin e LDK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021