Lajme - 0 rezultate
25-11-2020 - 7:06
Lajme
Kosovë
​Lindja e mjeshtrit të madh
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2020 - 7:01
Lajme
Kosovë
Mblidhen pesë komisione parlamentare, pritet të votohet Projektbuxheti për vitin 2021
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2020 - 6:51
Lajme
Botë
​Steven Gerrard, sot 4 vite në pension
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2020 - 6:45
Lajme
Kosovë
Dita Ndërkombëtare për Eliminimin e Dhunës ndaj Gruas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
25-11-2020 - 0:03
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 25 nëntor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 23:38
Sport
Kosovë
​Everton, Juventus dhe Inter të interesuar për Luis Alberton
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 23:19
Sport
Kosovë
​Fitojnë Dortmund e Lazio e Muriqit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 23:10
Sport
Kosovë
​PSG mposht Leipzigun, Man United Basaksehirin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 23:01
Sport
Kosovë
​Barcelona dhe Juventusi sigurojnë kalimin në fazën tjetër të LK-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 22:44
Sport
Kosovë
​Ajax pranë transferimit të Van Aanholt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 22:34
Kosovë
​AAK: S’kërkuam përkrahje nga Enver Hoxhaj, por nga Thaçi e Veseli
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 22:25
Sport
Kosovë
​West Ham pas Dembele së Lyonit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 22:07
Kosovë
​Sherifi thotë se edhe Limaj mund ta ushtrojë postin e presidentit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 21:57
Lajme
Kosovë
​Përfundojnë pjesët e para të gjashtë përballjeve të Ligës së Kampionëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 21:37
Sport
Kosovë
Disa nga emrat që kanë luajtur për Realin dhe Interin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 21:31
Kosovë
Londra lehtëson disa kufizimeve për gjatë Krishtlindjes
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 21:11
Kosovë
​Hoxhaj thotë se nuk e votojnë asnjë kandidat të koalicionit qeverisës për president
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 20:51
Kosovë
​Muhaxheri: Qeveria i ka votat, seancën e ardhshme votohet Projektligji për Rimëkëmbje Ekonomike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 20:42
Bota
Kosovë
Rritet presioni mbi shërbimet mjekësore, Suedia ashpërson masat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 20:33
Sport
Kosovë
​Konoplyanka në radarin e Valencias
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 20:24
Kosovë
​Hoxhaj takon Përfaqësuesin Special norvegjez për Ballkanin Perëndimor, temë kryesore dialogu dhe njohja reciproke
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 20:11
Lajme
Kosovë
​Bulliqi: Prodhuesit vendorë shohin Vetëvendosjen si zgjidhje për ekonominë vendore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 20:00
Shëndetësi
Botë
​Spanja fillon vaksinimin e banorëve falas në janar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 19:38
Biznes
Botë
​Bloomberg: Dollari nuk është më monedha kryesore në botë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
24-11-2020 - 19:32
Kosovë
​Baraliu: Vendi po shkon drejt një krize të re politike, partitë të reflektojnë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021