Lajme - 0 rezultate
29-06-2021 - 19:44
Rajoni
Shqipëri
Katër të arrestuar për vjedhje në Durrës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 19:36
Covid-19
Kosovë
​Arrin kontingjenti i dytë i vaksinave Pfizer në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 19:28
Bota
Botë
​Kur kombinohen Twitter dhe Instagram: Po vjen mundësia e re që të gjithë do ta duan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 19:28
Lajme
Kosovë
​AAK prezanton 13 kandidatë për kryetarë komunash, Haradinaj e quan Kurtin mashtrues
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 19:22
Magazina
Botë
​Tri mënyra për të veshur pantallona të shkurtra bermuda në punë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 19:20
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 19:13
Bota
Botë
​Bllokimi i nofullës - metoda më e çuditshme për humbjen e peshës - foto
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 19:06
Shëndetësi
Botë
​Çfarë ndodh me ushqimin kur bie miza?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 18:48
Sport
Botë
Nuk ka gola në pjesën e parë ndërmjet Gjermanisë dhe Anglisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 18:45
Kulturë
Botë
​Piktura e vjedhur e Picasso do të ekspozohet në Athinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 18:43
Sport
Botë
​Roma paraqet ofertën konkrete drejt Arsenalit për Granit Xhakën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 18:36
Covid-19
Botë
​AFP: Deri më tani mbi 3.9 milionë të vdekur nga COVID-19 në botë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 18:22
Sport
Botë
​Çfarë po ndodhë me Hakimin dhe Lautaron te Interi? Flet agjenti i lojtarëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 18:19
Rajoni
Shqipëri
​Rifillojnë fluturimet direkte me Oslon
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 18:17
Magazina
Shqipëri
Enca: Mos u bo pis se ta nxo shokun e ngusht!
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 18:13
Magazina
Kosovë
​Rita Ora e pabesueshme në bikini para lansimit të “You For Me”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 18:08
Sport
Botë
​Thorgan Hazard tregon gjendjen e vëllait të tij para ndeshjes me Italinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 18:06
Biznes
Kosovë
​Mbi 14 milionë euro bizneseve për aftësi konkurruese
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 17:47
Covid-19
Kosovë
​Dy raste të konfirmuara me variantin Delta në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 17:41
Sport
Botë
​Pak para ndeshjes Gjermani – Angli, Klopp në festë me tifozët anglezë – video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 17:14
Bota
Botë
​Izraeli prezanton ushtarët “e padukshëm”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 17:13
Lajme
Kosovë
​Tahiri për dështimin e mbledhjes së Kryesisë: Kjo dëshmon papërgjegjësinë e mazhorancës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 17:10
Rajoni
Shqipëri
​Shqipëria asnjë viktimë nga COVID-19 brenda 24 orëve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 17:03
Sport
Botë
​Zyrtare, jep dorëheqje trajneri i kombëtares së madhe evropiane
KosovaPress
Vetëm me parapagim
29-06-2021 - 16:59
Sport
Botë
​Derbi mes Anglisë dhe Gjermanisë, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022