Lajme - 0 rezultate
01-10-2021 - 0:01
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 1 tetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 23:35
Magazina
Kosovë
Rita Ora emocion publikun nga Kulla Eifel
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 23:29
Covid-19
Botë
BE zgjat kontrollet e eksportit për vaksinat antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 23:04
Sport
Botë
Lazio dhe West Ham shënopjnë fitore, ja rezultatet e ndeshjeve në Ligën e Evropës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 22:47
Sport
Kosovë
Kosova U17 në konkurrencën e femrave ngjiten në Ligën A të kualifikimeve për në Evropian
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 22:18
Sport
Botë
Alexander-Arnold nuk do të jetë i gatshëm kundër Manchester Cityt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 22:05
Sport
Botë
Tottenham në epërsi prej dy golash kundër Mura
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 22:01
Lajme
Kosovë
​Miftaraj për refuzimin e gazit amerikan: Nuk pritet diçka më mirë prej një qeverie praktikantësh
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 21:58
Sport
Botë
Liga e Evropës; Këto janë rezultatet e pjesëve të para
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 21:20
Lajme
Kosovë
​Ahmeti: Vendimi i qeverisë për gazin ka pasoja gjeostrategjike e gjeopolitike për Kosovën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 21:20
Lajme
Kosovë
​LDK akuzon Qeverinë: Kosova i refuzoi edhe 200 milionë dollarë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 20:52
Sport
Botë
Lyoni i Shaqirit shënon fitore, ja rezultatet e ndeshjeve në Ligën e Evropës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 20:40
Lajme
Kosovë
​Selimi: Sot ndryshoi infrastruktura e sigurisë në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 20:31
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit në dy ditët në vijim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 20:25
Sport
Botë
​Tottenham-Mura, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 20:23
Lajme
Kosovë
​Ambasadori i ri italian: Presim të thellojmë bashkëpunimin tonë tashmë të shkëlqyer
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 20:15
Sport
Botë
Marseille-Galatasaray, formacionet zyrtare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 19:57
Sport
Kosovë
Ja si duket tabela e Superligës së Kosovës pas xhiros së shtatë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 19:57
Shëndetësi
Kosovë
​Edhe kripa ka një jetëgjatësi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 19:50
Sport
Botë
Liga e Konferencës; Roma në epërsi, ja rezultatet e pjesëve të para
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 19:40
Lajme
Kosovë
​Von Cramon mirëpret vendimin e Qeverisë për projektin e gazsjellësit amerikan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 19:39
Sport
Botë
Liga e Evropës; Rezultatet e pjesëve të para
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 19:28
Lajme
Kosovë
​Osmani: Zbardhja e fatit të të zhdukurve me dhunë angazhim yni i përditshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 19:25
Lajme
Kosovë
​Haradinaj-Kurtit: A keni takuar dikë nga Gazpromi rus që e refuzuat projektin e gazsjellësit amerikan?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
30-09-2021 - 19:16
Lajme
Kosovë
​Delegacioni i Kuvendit merr pjesë në punimet e Asamblesë Parlamentare të KE-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2022