Lajme - 0 rezultate
10-11-2020 - 14:34
Lajme
Kosovë
​Hoti në Samitin e Sofjes: Mos njohja e Kosovës nga Serbia po e pengon bashkëpunimin ekonomik rajonal
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 14:18
Lajme
Botë
​Fjala e zgjedhur e vitit: Nuk është COVID-19, por ajo nga e cila kanë frikë të gjithë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 14:15
Lajme
Kosovë
Miratohet udhëzimi për regjistrimin dhe votimin e votuesve me COVID-19 në zgjedhjet në Podujevë e Mitrovicë të Veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 14:07
Lajme
Kosovë
​Cufaj takohet me Cramon, flasin për liberalizimin e vizave
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 14:01
Lajme
Kosovë
​Ismaili: Veseli e Thaçi me shokë i dhanë lirinë Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 13:51
Lajme
Kosovë
​Kalon propozimi i PDK-së për futje në rend dite të pikës për transportin publik pa pagesë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 13:42
Lajme
Botë
​Republikanët në luftë me Biden për shkak të Obamacare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 13:35
Sport
Botë
​E ardhmja e dyshjes Neymar-Mbappe, flet drejtori sportiv i PSG-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 13:28
Lajme
Kosovë
​Zyrtarët policorë të dyshuar për mashtrim, vazhdojnë të marrin pensionin e invalidit të luftës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 13:18
Sport
Botë
​Morata zbulon ëndrrën: Ky është ekipi ku unë dua ta përfundojë karrierën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 13:13
Magazina
Botë
​Gabimet e modës që ju bëjnë të dukeni 5 kg më të trashë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 13:10
Lajme
Kosovë
​Qytetarët po ‘kontribuojnë’ në ndotjen e ajrit në Prishtinë - video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 12:53
Lajme
Shqipëri
​Kërcen nga kati i dytë, vetëvritet pacienti me Covid në Shqipëri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 12:41
Sport
Botë
​Nicolo Barella nën radarin e shumë ekipeve të njohura
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 12:34
Lajme
Kosovë
​Mustafa me koronavirus
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 12:27
Lajme
Botë
​Antraksi 'Zombi' në Rusi - vendi në rrezik nga 'ri-kthimi’ i sporeve vdekjeprurëse nga viti 1979
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 12:26
Sport
Kosovë
​Challendes zbulon arsyen kryesore pse e ftoi Mirlind Dakun në skuadër
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 12:07
Lajme
Kosovë
​Komuna e Prishtinës rikthen shiritat ndarës në rrugë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 12:06
Sport
Botë
​City, Chelsea, Arsenal dhe Liverpool, testet e radhës për Tottenham
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 12:02
Lajme
Kosovë
Zemaj takohet me Osmanin, diskutojnë për pandeminë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 12:00
Lajme
Kosovë
​Musliu: T’i ulim shpatat partiake dhe t’i mprehim ato kombëtare e patriotike
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 11:53
Lajme
Kosovë
​Gashi kritikon deputetët që munguan në mbledhjen e komisionit për Stabilizim-Asociim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 11:47
Sport
Botë
​Mourinho zgjedh formacionin më të mirë me lojtarët që ka punuar gjatë karrierës së tij
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 11:28
Sport
Botë
​Premier Liga konfirmon edhe katër teste pozitive me Covid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 10:54
Sport
Botë
​Sacchi: Milani mund ta fitojë titullin e kampionit në Itali
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021