Lajme - 0 rezultate
10-11-2020 - 16:38
Shëndetësi
Botë
​Vullnetarët e vaksinës Pfizer antiCOVID-19 tregojnë efektet e saj anësore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 16:35
Sport
Botë
​Ramiz Brahimaj gati këput veshin në meçin e tij në kuadër të UFC
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 16:24
Lajme
Kosovë
​Veseli deklarohet i pafajshëm, mbrojtja kërkon lirimin e tij deri në fillim të gjykimit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 16:24
Sport
Kosovë
​Kosova kthehet me një medalje nga Kampionati Evropian i Xhudos U23
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 16:21
Lajme
Kosovë
​KFOR-i turk rinovon shkollën fillore në Krushë të Vogël
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 16:17
Biznes
Kosovë
​OAK mban takim të përbashkët me bizneset dhe ministrin Vesel Krasniqi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 16:14
Sport
Botë
​Mësohet se cilët janë golashënuesit dhe asistuesit më të mirë në Top 5 ligat evropiane
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 15:55
Lajme
Kosovë
Abrashi në Aeroportin “Adem Jashari” për të parë nga afër zbatimin e masave ndaj COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 15:49
Lajme
Kosovë
​Qytetarët me COVID-19 do të kenë mundësinë të votojnë për zgjedhjet në Podujevë dhe Mitrovicë të Veriut
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 15:46
Sport
Botë
Gabriel Batistuta mund të rikthehet në Serie-A
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 15:44
Lajme
Kosovë
​Kadri Veseli deklarohet i pafajshëm
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 15:37
Lajme
Kosovë
​Vjosa Osmani takohet me presidenten e Këshillit Kombëtar Zviceran
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 15:36
Magazina
Botë
​Egjiptiani martohet me gjyshen 80-vjeçare britanike: Dashuri e verbër, nuk e bëj për para
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 15:32
Lajme
Kosovë
​Rukiqi: Mbi 1 miliard euro rënia e qarkullimit në ekonominë e Kosovës, mbyllja mund të jetë fatale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 15:29
Lajme
Kosovë
​Kush është avokati Ben Emmerson që po e mbron Kadri Veselin në Gjykatën Speciale
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 15:29
Lajme
Kosovë
​Parashikimi i motit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 15:27
Sport
Kosovë
​Mbyllen tri ndeshjet e Superligës, këto janë rezultatet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 15:24
Lajme
Kosovë
​Haradinaj: Bashkimi Evropian të shtrijë dorën për popullin e Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 15:16
Lajme
Kosovë
​Kadri Veseli paraqitet në sallën e gjyqit në Hagë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 15:12
Lajme
Kosovë
​Shtabi emergjent i Podujevës kërkon zbatim strikt të masave antiCOVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 15:10
Sport
Botë
​Leonardo: Ne mund ta blejmë Ronaldon, ja çfarë po bëjmë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 15:02
Lajme
Kosovë
​5 viktima dhe 596 raste me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 14:59
Shëndetësi
Kosovë
​Hapet Qendra e re e Mjekësisë Familjare në Dardani të Ferizajt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 14:55
Sport
Botë
​Barcelona po planifikon ta mbajë Dembelen
KosovaPress
Vetëm me parapagim
10-11-2020 - 14:53
Biznes
Kosovë
Rikthimi i karantinës vlerësohet si goditje për sektorin privat
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021