Lajme - 0 rezultate
11-11-2020 - 20:41
Rajoni
Kosovë
Vdekshmëria nga COVID në Shqipëri për 100 mijë banorë, shumë më pak se shtetet e rajonit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 20:29
Bota
Kosovë
Greqi, shtetrrethim nate mbarëkombëtar nga 13 nëntori
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 20:15
Shëndetësi
Botë
​Çfarë e forcon imunitetin tuaj gjatë pandemisë me koronavirus?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 20:02
Shëndetësi
Botë
​Franca me 35.879 raste të reja dhe 328 vdekje nga COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 19:52
Shëndetësi
Botë
​Bashkimi Evropian blen 300 milionë doza vaksine të grupit BioNTech-Pfizer
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 19:47
Magazina
Botë
​David Beckham porosit gruan e tij Victoria: Hakmarrja do të jetë e ëmbël...
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 19:38
Magazina
Botë
​Ky është aplikacioni që posedon më së shumti njohuri për ju
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 19:32
Shëndetësi
Botë
​Në Britani numri i të vdekurve nga COVID-19 arrin mbi 50.000
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 19:27
Botë
​Eksperimenti finlandez: Majmunët preferojnë më shumë zhurmën e veturës sesa tingujt nga natyra
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 19:18
Lajme
Kosovë
​Ministri Vesel Krasniqi paralajmëron miratimin e Ligjit për Inspektimet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 19:12
Botë
​Shkencëtarët zbulojnë shtratin e liqenit të lashtë nën akullin e Grenlandës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 18:56
Shëndetësi
Botë
​Simptomat e mungesës së vitaminës B
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 18:47
Magazina
Botë
​Ata nuk vendosin perde: 7 fakte të pazakonta për Holandën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 18:37
Lajme
Kosovë
​Protestë gjithëpopullore para Qeverisë së Kosovës, kërkohet dorëheqja e Zemajt
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 18:18
Lajme
Kosovë
​Cakaj: Kur është në pyetje UÇK duhet të përgjigjemi si një komb
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 18:00
Magazina
Botë
​Modelja australiane ankohet për diskriminim për shkak se duket shumë tërheqëse
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 17:54
Lajme
Kosovë
​Shqipëria fiton miqësoren ndaj Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 17:45
Shëndetësi
Botë
​Mbi 52 milionë raste COVID-19 në botë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 17:42
Lajme
Kosovë
​Qytetarët me qëndrime të ndryshme për masat e reja kundër COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 17:37
Biznes
Botë
​Ekspertët gjermanë parashikojnë një rënie prej 5.1 për qind të ekonomisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 17:34
Lajme
Kosovë
​Sqarohet Ahmeti: S’jam kundër masave, por kritereve koti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 17:27
Lajme
Kosovë
​Orlando i bashkohet Abott: Nderon Jasharajt në Prekaz
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 17:26
Kosovë
​Osmani falënderon Norvegjinë për ndihmën e dhënë Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 17:17
Shëndetësi
Kosovë
Pfizer: Qëllimi ynë është të krijojmë një vaksinë të sigurt dhe efikase
KosovaPress
Vetëm me parapagim
11-11-2020 - 17:15
Botë
​Shkencëtarët australianë gjejnë 'kushëririn e njeriut' pasi analizuan kafkën 2 milionë vjeçare
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021