Lajme - 0 rezultate
14-11-2020 - 18:20
Sport
Shqipëri
​Trajneri i i Kombëtares U21 të Shqipërisë, Alban Bushi ka dalë sërish pozitiv me Covid
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 18:09
Sport
Botë
​Kjo është skuadra që po i ofrohet gjithnjë e më shumë Davide Alabas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 17:59
Kosovë
​Reagon familja e Gjeneral Xheladin Gashit: Gjykata Speciale po vepron padrejtësisht por do të fitojmë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 17:48
Sport
Kosovë
​Sahiti para ndeshjes me Slloveninë: Kemi shumë mungesa, por do të japim maksimumin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 17:45
Shëndetësi
Shqipëri
​Rama: Asnjë zyrtar i qeverisë i prekur nga COVID-19 nuk u trajtua jashtë vendit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 17:23
Sport
Botë
​Trajneri i Sllovenisë: Ndaj Kosovës duhet të jemi shumë më agresivë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 17:19
Shëndetësi
Kosovë
​Testimi në tenda, Instituti bën thirrje për kujdes nga virusi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 17:00
Kosovë
​IKShPK: Deri në 50% e njerëzve të diagnostikuar me COVID-19 kanë qenë me diabet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 16:56
Sport
Botë
​Kylian Mbappe e humb ndeshjen ndaj Portugalisë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 16:43
Sport
Shqipëri
​Reja dhe Berisha njëzëri: Luajmë vetëm për fitore ndaj Kazakistanit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 16:40
Intervista
Kosovë
Dikur i bënte diss repereve, Nikka sqaron gjithçka
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 16:28
Sport
Kosovë
​UEFA delegon gjyqtarë kosovarë për ndeshjen Kazakistan – Ishujt Faroe (U21)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 16:18
Sport
Botë
​Shkëmbim lojtarësh ndërmjet PSG-së dhe Interit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 16:01
Sport
Botë
​Juventusi dhe Roma i bashkohen Barcelonës në garën për Depay
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 15:57
Kosovë
​Nisma Socialdemokrate konfirmon se do të jetë pjesë e takimit të ftuar nga Hoti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 15:48
Kosovë
​Nisma Socialdemokrate kërkon nga Gjykata Speciale të marrë në pyetje Ivica Daçiqin
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 15:31
Sport
Botë
​Atletico të gatshëm të shkëmbejnë Moratan për Dybala
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 15:21
Sport
Botë
​Shtrihet në spital edhe djali i Maradonas
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 15:14
Intervista
Kosovë
​Gastronomet kundër kufizimit të orarit, kërkojnë nga Qeveria rishikim të masave antiCovid-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 15:06
Shëndetësi
Kosovë
11 viktima dhe 765 raste të reja me Covid-19 në Kosovë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 14:54
Sport
Botë
​Emerson hap derën për klubet e Serie A
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 13:58
Kosovë
​Hoxhaj: Vdekja e Labinot Aliajt, humbje e madhe për familjen, Istogun dhe PDK-në
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 13:39
Sport
Kosovë
​Zvicër-Spanjë, analizë dhe formacionet e mundshme
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 13:35
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
14-11-2020 - 13:04
Intervista
Kosovë
Masat kundër COVID-19 pritet të shtojnë ankthin te qytetarët
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021