Lajme - 0 rezultate
16-11-2020 - 21:52
Lajme
Kosovë
​Deputetja e PDK-së shërohet nga koronavirusi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 21:40
Lajme
Kosovë
​A do ta çojë PDK vendin në zgjedhje të reja, Enver Hoxhaj jep detajet
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 21:28
Lajme
Kosovë
​VV kërkon zgjedhje: Qeveria e Grenellit duhet të shkarkohet sa më parë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 21:08
Lajme
Kosovë
​Mustafa komenton akuzat e Kurtit për qeverinë jo legjitime Hoti
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 20:58
Magazina
Botë
​Dënohet me vdekje infermierja që vrau kolegun që e shantazhonte për seks
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 20:47
Shëndetësi
Kosovë
​COVID-19, Merkel: Jemi larg 50 infeksioneve për 100.000 banorë, por ende s’ka pikë kthese
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 20:43
Magazina
Botë
​Si të parandaloni zhvillimin e gelotofobisë?
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 20:34
Shëndetësi
Botë
​Videoja tronditëse tregon të burgosurit në Teksas duke larguar kufomat e pacientëve me COVID
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 20:24
Shëndetësi
Botë
​COVID-19 është shfaqur në Itali pesë muaj para shkurtit 2020, gjen një studim tronditës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 20:09
Magazina
Botë
​Mallkon qenin e tij – gjykata e shpall fajtor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 19:59
Shëndetësi
Botë
​KE blen edhe 405 milionë doza të vaksinës antiCOVID - video
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 19:44
Lajme
Kosovë
​Mustafa: Kam biseduar me Thaçin e Veselin për zgjedhjen e presidentit të ri
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 19:30
Botë
​Stuhitë e pluhurit përshpejtojnë avullimin e ujit në Mars, zbulon një studim
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 19:21
Lajme
Kosovë
​Sokol Dobruna kalon në partinë e Albin Kurtit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 19:13
Lajme
Kosovë
​Liria ka emër, Majko citon vargjet e fundit të luftëtares së UÇK-së Yllka Domi
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 18:54
Biznes
Kosovë
​Punëtorët e Telekomit pezullojnë grevën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 18:43
Sport
Kosovë
​Shtyhen dy xhirot e radhës të Prince Caffe Superligës së Kosovës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 18:36
Shëndetësi
Maqedoni
​40 viktima dhe 591 raste të reja në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 18:32
Siguri
Kosovë
​Një muaj paraburgim për sulm seksual të të miturit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 18:31
Lajme
Kosovë
​Në stërvitjen e Kosovës ishte prezent edhe Presidenti Agim Ademi (
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 18:22
Biznes
Kosovë
​Arrihet marrëveshja mes Telekomit dhe Dardafon – zhbllokohen llogaritë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 18:14
Lajme
Kosovë
​Qeveria ndan një milion euro për Trepçën
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 18:08
Shëndetësi
Botë
​Suedia vendos masën më të rreptë deri më tani, kryeministri: Do të jetë më keq
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 17:54
Sport
Kosovë
​Kosova zhvillon stërvitjen e parafundit para ndeshjes me Moldavinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
16-11-2020 - 17:54
Kosovë
​Balaj: Pavarësisht grevës, të gjitha shërbimet do të ofrohen në Telekom
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021