Lajme - 0 rezultate
23-10-2020 - 10:05
Lajme
Kosovë
​Vetaksident, vdes 21 vjeçari në Zhabar të Mitrovicës
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 9:58
Siguri
Kosovë
​Vet-aksident në Vushtrri, humb jetën një 22 vjeçar
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 9:26
Biznes
Kosovë
​Sot mbahet ankandi i letrave me vlerë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 9:19
Lajme
Kosovë
​Drejtpërdrejt nga mbledhja e KQZ-së
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 9:08
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
Njoftim shtesë (Video)
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 9:03
Lajme
Kosovë
​Vritet një 19 vjeçar në Gjilan
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 9:02
Lajme
Kosovë
​24 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës, 6 në gjendje më të rëndë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 8:23
Bota
Botë
Trump dhe Biden përballen për pandeminë dhe racizmin në debatin e fundit presidencial
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 8:10
Lajme
Kosovë
​1 mijë e 871 raste aktive me COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 7:48
Lajme
Kosovë
​Mbyllen për qarkullim tri rrugë në Prishtinë
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 7:46
Lajme
Kosovë
​Rama publikon pamje nga punimet në Rrugën e Kombit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
23-10-2020 - 6:53
Lajme
Kosovë
​Hoti vizitë zyrtare në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 23:00
Njoftime dhe Paralajmërime
Kosovë
​Ngjarjet e datës 23 tetor
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 22:30
Sport
Kosovë
Kumbulla i jep fitoren Romës, Hysaj e nis me humbje
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 22:27
Bota
Kosovë
SHBA, Komisioni i Senatit i hap rrugën konfirmimit të gjykatëses Amy Coney Barrett
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 22:11
Bota
Kosovë
Austri, 21 rajone të reja si zona rreziku shumë të lartë COVID-19
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 21:39
Kosovë
​Hoti shtroi “Darkën e Lamës”
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 21:28
Bota
Kosovë
Kroaci, Plenkoviç: Situata e COVID-19, serioze
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 21:19
Kosovë
​Abrashi tregon si e zbuluan vjedhjen nga Thesari i Shtetit
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 21:02
Kosovë
​Selimi: Shpresojmë që Thaçit nuk do t’i konfirmohet aktakuza nga Specialja
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 20:53
Bota
Kosovë
Francë, rekord i ri COVID-19, mbi 40 000 raste të reja ditore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 20:36
Bota
Kosovë
Trump dhe Biden përballen në debatin e fundit presidencial para zgjedhjeve
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 20:20
Bota
Kosovë
Franca vendos orën policore në 54 departamente, preken 46 milionë persona
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 20:06
Lajme
Botë
​BE vendos sanksione ndaj shefit të inteligjencës ushtarake ruse
KosovaPress
Vetëm me parapagim
22-10-2020 - 20:05
Kosovë
​Hoti nesër për vizitë zyrtare në Maqedoninë Veriore
KosovaPress
Vetëm me parapagim
Të gjitha të drejtat e rezervuara nga A.P.L. KosovaPress © 2002-2021